حاشیه‌های امروز بورس 10 دی ماه

حاشیه‌های امروز بورس 10 دی ماه / شاخص کل کانال 1.4 میلیون واحدی را از دست داد

حاشیه‌های امروز بورس 10 دی ماه / شاخص کل کانال 1.4 میلیون واحدی را از دست داد

در معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس تهران با افتی یک درصدی وارد کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی شد تا بازدهی این هفته بورس نیز منفی شود.

 در پایان معاملات امروز بازار سهام، شاخص کل بورس با افتی حدود یک درصد کانال یک میلیون و 400 هزار واحدی را از دست داد. شاخص کل هم‌وزن نیز امروز حدود 0.4 درصد کاهش یافت.

معاملات امروز بازار سهام در حالی به پایان رسید که ارزش کل معاملات امروز حدود 13 هزار میلیارد تومان بود. سه نماد شستا، فملی و تاپیکو بیشترین تاثیر را در منفی شدن شاخص کل بورس داشتند و تاثیر مثبت 1000 واحدی کگل نیز نتوانست از سرخپوشی شاخص کل جلوگیری کند.

در میان گروه‌های صنعت، امروز گروه خودرو مجددا به لیدری بازار برگشت و گروه‌های شیمیایی و کانه فلزی نیز بعد از گروه خودرویی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند.

همچنین امروز صندوق بوعلی بیش از 500 میلیارد و کاما بیش از 450 میلیارد تومان معامله شدند تا بیشترین ارزش معاملات را برای نمادهای بورسی به ثبت برسانند. از دیگر خبرهای امروز، صف فروش شستا بود تا مجددا سهامداران این نماد بزرگ را نگران کند. همچنین جمع شدن صف فروش شپنا در لحظات پایانی موجب شد تا برخی معامله‌گران نسبت به بازگشت گروه پالایشی به روند مثبت در هفته آینده امیدوار باشند.

در معاملات امروز همچنین تقاضا برای نمادهای گروه رایانه به شدت افزایش یافت و بسیاری از نمادهای این گروه با صف خرید به کار خود پایان دادند.